Mydło Aleppo to jedno z najsłynniejszych mydeł w przemyśle kosmetycznym. Swoją sławę zawdzięcza niezwykłym właściwościom kosmetycznym wspomagającym leczenie różnych schorzeń skórnych.

Niezwykły skład mydła – wyłącznie z naturalne składniki o dobroczynnym działaniu sprawiają, że mydło jest doskonałym kosmetykiem wspierającym leczenie różnego rodzaju problemów skórnych np. skóry łojotokowej, trądzikowej, skóry z problemami grzybiczymi, wrażliwej skóry dziecięcej, skóry po odparzeniach oraz odleżynach. Mydło przyczynia się również do wspomagania leczenia poparzeń. Nawet najcięższym, najtrudniej gojącym się oparzeniom przynosi ukojenie i wpływa na szybsze gojenie się ran.

Mydło z Aleppo składa się z w 70 % z oleju laurowego o naturalnych właściwościach przeciwzapalnych, przeciwgrzybiczych i antyseptycznych. Dzięki temu składnikowi mydło wspomaga leczenie łuszczycy, egzemy, atopii, różnego rodzaju ran powstałych na skórze, owrzodzeń a nawet ukąszeń owadów. Mydło wspomaga również leczenie uciążliwego łupieżu na głowie oraz łagodzi swędzenie skóry.

Występująca w mydle oliwa z oliwek o potwierdzonych właściwościach kosmetycznych, dzięki zawartym w oliwie witaminom D, E, retinolowi oraz nienasyconym kwasom tłuszczonym, regeneruje skórę, działa przeciwstarzeniowo, tworzy na skórze warstwę ochronną, nawilża i stymuluje skórę do odbudowy uszkodzonych komórek.

Taka kompozycja składników, bez żadnych zbędnych dodatków chemicznych jest doskonałym kosmetykiem dla osób które zmagają się z uciążliwymi schorzeniami skórnymi ale również dla każdego, który docenia skuteczność naturalnych produktów.

Gdzie kupić?

Mydło Aleppo kupisz w sklepie natureplace.pl

Składniki

oliwa z oliwek, 70% oleju laurowego, 1% wody, 1% sody pozyskanej z soli morskiej z morza Martwego

Pojemność

200 g